Prodavač / prodavačka nábytku / pokladní (Ostrava)

ORFA, a.s. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Prodavač / prodavačka nábytku / pokladní". Nástupní mzda je 21 300 – 24 000 Kč.

Název pozice:
Prodavač / prodavačka nábytku / pokladní
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Ostrava
Mzda:
21 300 – 24 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ORFA, a.s., Dubina
Horní 1046/120
70030

1. kontakt e-mailem na adresu bohumila.toufarova@orfa-nabytek.cz

Nástup IHNED.
Pracovní doba Po-Pá od 8:00 hod. do 19:00 hod., So, Ne, svátky 9:00 - 18:00. Dlouhý/krátký týden.
Náplň práce: prodej zboží, administrativa, sepisování objednávek, práce s PC, s internetem, s interním systémem, s e-mailem, komunikace s VO. Úklid a příprava pracovní plochy, někdy i fyzicky náročná práce - stěhování nábytku na prodejně, balení a vybalování zboží.
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, chuť se učit novým věcem, týmovost, prémie závislé na prodeji jednotlivce.

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál 100Kč/den, slevy na zboží. 24.prosince a 1. ledna vždy dovolená.

Kontakt na zaměstnavatele

Bohumila Toufarová
telefon: 777 914 642
email: bohumila.toufarova@orfa-nabytek.cz

Ostrava
70030

Poslední změna: před 2 týdny