Prodavač / prodavačka - pokladní (Ostrava)

SEMAG spol. s r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Prodavač / prodavačka - pokladní". Nástupní mzda je 27 500 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Prodavač / prodavačka - pokladní
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Ostrava
Mzda:
27 500 – 30 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SEMAG spol. s r.o., OD Kaufland ,,PRIMA PEKÁRNA,, O - Mar.Hory
Grmelova 2032/2
70900

Další informace o volném místu

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem.
Dohodnutí osobního pohovoru předem s vedoucí provozovny p. Kovalskou - 734 353 436 nebo e-mailem na adresu prace@semag.cz

Náplň práce:
- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků (vysoký podíl ruční práce)
- příprava obložených baget, polévek a kávy
- provozní doba pondělí - neděle
- ranní a odpolední směny (ranní od 4,45 hod)

Požadujeme:
- vyučení
- pracovní morálku
- zodpovědnost, spolehlivost
- komunikativnost a příjemné vystupování
- manuální zručnost
- chuť pracovat, učit se novým věcem
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
- výborný zdravotní stav
- preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
- 5. týden dovolené po zkušební době
- odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
- příplatek za práci o víkendu ve výši 20%
- dotovaná strava
- káva na pracovišti
- nákup výrobků za zvýhodněné ceny
- příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
- příspěvek na volnočasé aktivity
- firemní akce

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na rekreaci zaměstnanců

Kontakt na zaměstnavatele

Silvie Kovalská
telefon: 734 353 436, 734 353 429
email: prace@semag.cz

Ostrava
70900

Poslední změna: před 2 týdny