Řídící pracovníci v restauracích - generální manažer (Ostrava)

SHIN CHON Services s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Řídící pracovníci v restauracích - generální manažer". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Řídící pracovníci v restauracích - generální manažer
Obor(y):
Management, Obchod a cestovní ruch, Služby
Ostrava
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
SHIN CHON Services s.r.o.
V Zátiší 810/1
70900

14121 Řídící pracovníci v restauracích
ZamK
Místo výkonu práce: V Zátiší 810/1, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt telefonicky 8-16 hod., e-mailem.

Náplň práce: Vedení kuchyně a restaurace, objednávání zásob, sestavování jídelníčku korejského menu, sledování korejských trendů v gastronomii.

Požadavky: Korejský jazyk z důvodu komunikace s korejskými hosty, zkušenosti s korejskými recepty, písemná a telefonická komunikace s korejskými dodavateli.

Kontakt na zaměstnavatele

Romana Najzarová
telefon: 605 212 079
email: romana@najzar.cz

Ostrava
70900

Poslední změna: před 3 týdny