Administrativní pracovník / pracovnice - fakturant / fakturantka - OZP (Ostrava)

TONERSYSTEM FACILITY s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Administrativní pracovník / pracovnice - fakturant / fakturantka - OZP". Nástupní mzda je 20 000 – 25 000 Kč.

Administrativní pracovník / pracovnice - fakturant / fakturantka - OZP
Obor(y):
Administrativa
Ostrava
Mzda:
20 000 – 25 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
TONERSYSTEM FACILITY s.r.o.
Sirotčí 1145/7
70300

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt E-MAILEM: v.kozel@tonersystem.cz
Co požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, účetní software Money S3/Pohoda - výhodou); trestní bezúhonnost; chuť pracovat; nástup IHNED

Co bude Vaše pracovní náplň:
- Zpracování objednávek zákazníků
- Fakturace
- Jednoduchá skladová evidence - příjem a výdej zboží
- Drobná evidence - pošta, kupní smlouvy, e-shop

Co nabízíme:
- HPP v Ostravě ve firmě s téměř 20letou historií
- Práci v přátelském kolektivu
- Osobní přístup
- Nástupní plat 20 000 Kč, po zapracování s pravidelným růstem
- Mobilní telefon k osobnímu použití

Kontakt na zaměstnavatele

Vladimír Kozel
email: v.kozel@tonersystem.cz

Ostrava
70300

Poslední změna: před 3 měsíci