Dělník v oblasti výstavby a údržby budov (Ostrava)

PPBAU servis eu s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Dělník v oblasti výstavby a údržby budov". Nástupní mzda je od 22 800 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dělník v oblasti výstavby a údržby budov
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 22 800 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
PPBAU servis eu s.r.o., Ostrava

Další informace o volném místu

Kontakt telefonicky Po-Pá 9-15 hod. na č. 774 868 121, osobně po předchozí tel. domluvě.

Náplň práce: Přípravné, pomocné a úklidové stavební práce. Pokládka - montáž střešních a fasádních tepelných izolací, včetně přípravy podkladů (EPS, XPS, MINERÁLNÍ VATY apod.). Přesuny a úpravy materiálů. Ploché/šikmé střechy, terasy, pergoly, fasády, spodní stavby, rodinné domy, komerční stavby. Práce ve výškách a hloubkách na plošinách, závěsech, lešní, střechy, výkopové jámy apod.

Požadujeme: Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách nebo hloubkách. Vyučení v oboru nebo základní vzdělání a praxe na stavbách 36 měsíců (5 let výhodou). Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, pracovitost a spolehlivost. Řidičský průkaz sk. B - není nutný, ale velkou výhodou (pro profesní růst zaměstnance).

Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní firmy, osobní ohodnocení, firemní bonusy, prémie, příspěvky na letní a zimní dovolenou, pravidelné profesní školení. Ubytování (pro cizince).

Kontakt na zaměstnavatele

Radim Krus
telefon: 774 868 121
email: construction@ppbau.cz

PPBAU servis eu s.r.o., Ostrava
Ostrava


Poslední změna: před 3 měsíci