Elektrikář (Ostrava)

OFIR Tech s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Elektrikář". Nástupní mzda je 45 000 – 45 000 Kč.

Název pozice:
Elektrikář
Obor(y):
Stavebnictví, Výroba a provoz
Ostrava
Mzda:
45 000 – 45 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
OFIR Tech s.r.o., Ostrava - Radvanice
Lihovarská 1378/11
71600

1. kontakt e-mailem, osobně po předchozí domluvě. E-mail: lucie@ofir.cz
Požadujeme: minimálně §6 nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve §6 vyhl. 50/1978 Sb.), flexibilita, pohyb v terénu, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, minimálně 1 rok praxe v oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, uživatelskou znalost PC, anglický jazyk, řidič sk. B

Náplň práce: provádění elektroinstalace, zařízení budov, strojů, montáž elektrických zařízení, rozvodů, elektro skříní

Nabízíme: práci na HPP

Zaměstnanecké výhody: stravné 80 Kč na den / letní a vánoční

Kontakt na zaměstnavatele

Lucie Svačinová
telefon: 725 514 036
email: lucie@ofir.cz

OFIR Tech s.r.o.,
Ostrava
70900

Poslední změna: před 11 měsíci