Elektro projektant - senior (Ostrava)

OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Elektro projektant - senior". Nástupní mzda je 58 000 – 58 000 Kč.

Název pozice:
Elektro projektant - senior
Obor(y):
Výroba a provoz
Ostrava
Mzda:
58 000 – 58 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o.
Nákladní 3179/1
70200

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 725 791 596, e-mail: kariera@ochi.cz
Požadujeme: VŠ případně SŠ vzdělání technického směru - Elektro případně Prostředky automatizovaného systému řízení; 5 let praxe; Znalost AJ; ŘP sk. B; samostatnost, sebejistotu, velmi dobré komunikační schopnosti, ochotu cestovat
Výhodou: znalost prostředí Siemens Step7 nebo TIA, Citect SCADA; znalost průmyslových sběrnic ProfiBus, ProfiNet; sítí a síťových prvků; vyhláška 50/1978 Sb. §6

Pracovní náplň:
- návrh řídicích rozvaděčů v Eplanu P8 nebo AutoCADu
- návrh 3D modelu rozvaděče
- spolupráce na návrhu a realizaci řídících systémů dle projektových specifikací
- návrh a projektování ASŘ a MAR systémů elektrických pohonů divadelní technologie a autonomních bateriových vozíků
- projektování nadřazených systémů řízení divadelní technologie (pohonné jednotky)
- návrh a specifikace el. prvků vybraných systémů pohonných jednotek divadelní tech., stejnosměrných autonomních pohonných jednotek apod.
- návrh hardwaru pro realizaci automatizačních systémů
- tvorba technických zpráv
- koncepční návrh SW, návrh strukturních Algorithmů řízení dodávané technologie
- základní konfigurace a programování PLC systémů
- ověření funkce u zákazníka, dodavatele (FAT, SAT)
- koordinaci týmu 3 pracovníků
- spolupráce s projektovým manažerem, systémovým inženýrem apod.
- komunikace se zákazníky a investory
- uvádění do provozu

Nabízíme:
Práci na HPP v malém kolektivu
Pracoviště: Ostrava

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, mobil, notebook, možnost práce z domu, možnost služebního auto, flexibilní pracovní doba, finanční bonus z kladného výsledku zakázek

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Jaroslava Nenková
telefon: 725 791 596
email: kariera@ochi.cz

Ostrava
70200

Poslední změna: před 1 rokem