Finanční specialista / specialistka (Ostrava)

Jiří Tatýrek nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Finanční specialista / specialistka". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Finanční specialista / specialistka
Obor(y):
Finance
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Jiří Tatýrek, Ostrava
Mlýnská 317/10
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky, písemně. Tel.: 731 269 947, e-mail: sabrina.hrancova@bcas.cz

Jste komunikativní, společenští, zajímáte se o finance a zároveň se nebojíte aktivně komunikovat s klienty? Hledáte práci, která vám dokáže současně nabídnout férové odměňování, kariérní růst, možnost seberealizace a osobního rozvoje?

Přidejte se do našeho sehraného týmu, aktuálně hledáme Finančního specialistu/tku.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude našim klientům věnovat odpovídající péči, budovat s nimi dlouhodobé vztahy a pomáhat jim plnit jejich sny a cíle. Hledáme osobu s dobrými komunikačními schopnostmi, příjemným vystupováním a proklientským přístupem.

Jak vypadá náš pracovní den?
Každé dopoledne se společně setkáme s kolegy z týmu (osobně či online) a učíme se, trénujeme, společně voláme novým i stávajícím klientům, inspirujeme se navzájem. S klienty jsme v každodenním kontaktu, ať telefonicky nebo osobně, chodíme na domluvené schůzky a pomáháme jim k dosažení finanční nezávislosti a plnění životních cílů. Součástí naší práce je i zpracování finančních plánů, navrhování vhodných řešení pro klienty a následná administrativa a reportování. Administrativní práci nám usnadňují digitální nástroje a moderní aplikace, se kterými denně pracujeme.

A co nás na práci baví?
Vzájemně si pomáháme, podporujeme, inspirujeme a vzděláváme se. Naše práce nám dává smysl a každý spokojený klient nám přináší radost. Účastníme se celofiremních aktivit, školení a teambuildingů, motivující finanční odměna na konci měsíce také není k zahození. Zakládáme si na otevřené firemní komunikaci a přátelských vztazích v týmu. Každý z nás má stejné možnosti, jak nastartovat a ovlivnit svůj kariérní postup.

Jak si nového kolegu/kolegyni představujeme?
Měl/a by mít pozitivní přístup k životu i k práci, min. SŠ s maturitou, chuť pracovat, i na sobě samém, zodpovědný/á, komunikativní a spolehlivý/á. Praxe z oboru výhodou, nováčky v oboru, s vysokou mírou podpory manažera i kolegů, rádi zaškolíme.

Nabízíme vám práci na HPP s fixní složkou mzdy 25-30 tis. + odměny.

Jiné výhody: moderní kancelář v centru města, silné zázemí společnosti s dlouholetou tradicí na trhu, podporu kolegů a zkušeného manažera

Kontakt na zaměstnavatele

Sabrina Hrancová
telefon: 731 269 947
email: sabrina.hrancova@bcas.cz

Jiří Tatýrek, Ostrava
Ostrava
70200


Poslední změna: před 6 měsíci