Junior programátor (Ostrava)

SECTRON s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Junior programátor". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Junior programátor
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Ostrava
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SECTRON s.r.o.
Josefa Šavla 1271/12
70900

Další informace o volném místu

1. kontakt E-MAILEM: sekretariat@sectron.cz
Požadujeme: SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření; praktické zkušenosti s programováním v Java; schopnost orientace ve zdrojovém kódu a technické dokumentaci; aktivní znalost AJ slovem i písmem na úrovni B2 nebo vyšší; komunikativnost, flexibilita; spolehlivost a vysoké pracovní nasazení; ochotu a potenciál pro učení se nových věcí. Nástup IHNED.

Výhodou: VŠ vzdělání v oboru telekomunikační technika, mikroelektronika; praktické zkušenosti s M2M/IoT a GSM; znalost programování v jazycích C++, JavaScript, TypeScript nebo Angular; zkušenosti s databázovými systémy jako MySQL, GraphQL nebo InfluxDB; znalost cloudové služby AWS; zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro iOS a Android; prezentační dovednosti; řidičský průkaz skupiny B, praxi v řízení osobních vozidel.

Pracovní náplň: Vývoj aplikací v Java, popř. C++; vývoj jednoduchých webových aplikací; správa a debugging existujících aplikací a cloudových služeb; návrh technického řešení pro zákazníky, konfigurace zařízení; odborná podpora obchodního týmu.

Nabízíme: Home office 3x týdně; samostatnou tvůrčí práci v přátelském kolektivu; odborná školení u výrobců v zahraničí; možnost kariérního růstu; motivační ohodnocení; jazykový rozvoj (firemní jazykové kurzy).

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na životní kapitálové pojištění/důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně, služební notebook a telefon, pololetní a vánoční odměny, stravenkový paušál.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Kateřina Grygerčíková
telefon: 556 621 012
email: sekretariat@sectron.cz

SECTRON s.r.o.
Ostrava
70900


Poslední změna: před 3 měsíci