Sociální pracovník / Pracovnice sociálně-dluhové poradny (Ostrava)

Diecézní charita ostravsko-opavská nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Sociální pracovník / Pracovnice sociálně-dluhové poradny". Nástupní mzda je od 29 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník / Pracovnice sociálně-dluhové poradny
Obor(y):
Administrativa, Management, Zdravotnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 29 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Diecézní charita ostravsko-opavská, Ostrava

Další informace o volném místu

1. kontakt E-MAILEM. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete do 19.4.2024 na e-mail: personalni@dchoo.charita.cz
Do předmětu zprávy uveďte "VŘ - sociální pracovník/ice poradny".

Pro Sociálně-dluhovou poradnu hledáme nového kolegu/kolegyni na místo sociálního pracovníka. Baví tě práce s lidmi, chceš druhé posouvat dále a dělat práci, která má smysl? Pak hledáme právě tebe.

Co tě u nás čeká: budeš komunikovat s lidmi v nepříznivé sociální situaci a poskytovat jim odborné sociální poradenství. Čeká tě jednání se zájemci o sociální služby poradny, uzavírání smluv a tvorba individuálních plánů s klienty. Budeš komunikovat s úřady, institucemi a jinými odbornými pracovišti. Budeš se podílet na tvorbě a realizaci vnitřních pravidel sociální služby.

Co bys měl umět: je třeba, abys měl odborné vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (min. VOŠ se sociálním zaměřením) a znal standardy kvality sociálních služeb. Musíš ovládat práci na PC (Word, Excel, internet). Měl bys dokázat pracovat v týmu i samostatně, být flexibilní, zodpovědný, aktivní a empatický vůči klientům a umět komunikovat v každé situaci. Samozřejmostí je mít čistý trestní rejstřík.Protože jsme nezisková církevní organizace, je pro nás důležité, abys měl úctu a respekt ke všem lidem, ať už jsou v jakékoliv aktuální životní krizi.

Co ti můžeme nabídnout: poskytneme ti zázemí stabilní organizace s více než pětadvacetiletou historií, nadstandardní firemní kulturu charitní organizace a tým skvělých kolegů. U nás najdeš zajímavou a smysluplnou práci s možností osobnostního rozvoje i pravidelnou podporu supervize. Mobilní telefon, notebook, stravenkový paušál, home office, flexibilní pracovní doba, sick days, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, teambuildingové akce a další benefity. Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou (zástup za MD), flexibilní pracovní dobu od pondělí do pátku a nástupní hrubou mzdu 29 000 Kč (při plném pracovním úvazku 37,5 h. týdně).

Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, notebook, stravenkový paušál, home office, flexibilní pracovní doba, sick days, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, teambuildingové akce a další benefity.

Jsi to právě ty, koho hledáme? Dej nám o sobě vědět.

K ústnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní kandidáti, oznámení o výsledku přijímacího řízení obdrží uchazeči telefonicky nebo e-mailem. Informace o zásadách zpracování osobních údajů jsou dostupné zde: https://www.dchoo.charita.cz/o-nas/zasady-zpracovani-osobnich-udaju/

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Zuzana Plačková
telefon: 734 875 532
email: personalni@dchoo.charita.cz

Diecézní charita ostravsko-opavská, Ostrava
Ostrava


Poslední změna: před 3 týdny