Koordinátor/ka sportovních kite kurzů a zájezdů (Ostrava)

Ing. Petr Grochal nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Koordinátor/ka sportovních kite kurzů a zájezdů". Nástupní mzda je 20 000 – 25 000 Kč.

Název pozice:
Koordinátor/ka sportovních kite kurzů a zájezdů
Obor(y):
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Ostrava
Mzda:
20 000 – 25 000 Kč
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Ing. Petr Grochal - HARAKIRI kite kurzy;
Slavíkova 6168/18a
70800

1. kontakt telefonicky, osobně, e-mailem. Tel.: 607 726 551, e-mail: petr@kite-kurzy.cz

Náplň práce:
- Komunikace s klienty - poptávky, objednávky, sjednávání cestovních smluv a fakturace
- Řízení administrace termínů kurzů - klienti, dodavatelé služeb, instruktoři
- Administrace databáze klientů
- Sjednávání spolupráce a příprava smluv s instruktory, cestovními kancelářemi a agenturami, dodavateli a partnery
- Příprava účetnich dokladů pro firemní účetní
- Admin. příprava vybavení pro kurzy - předávací protokoly, zajištění dopravy apod.
- Akvizice - zážitkové, teambuilding a event agentury, firemní teambuilding
- Sjednávání spolupráce s dodavateli
- Příprava, zpracování, realizace a vyhodnocení promo aktivit
- Reporting
- a další administrativní práce

Požadujeme:
- VŠ ekonomického / obchodního směru (obor cestovního ruchu výhodou)
- Praxi min. 2 roky v obchodní administrativě a / nebo řízení služeb a koordinace práce (práce v cestovní agentuře nebo kanceláři výhodou)
- Výborné komunikativní dovednosti písemně i telefonem
- Angličtinu na komunikativní úrovni slovem i písmem (němčina výhodou)
- Znalost účetního systému Pohoda (je výhodou)
- Internet a Ms Office v malíku
- Řidičský průkaz sk. B
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- Zajímavou tvůrčí práci s lidmi
- Práci na HPP, i zkrácený (pracoviště Ostrava Poruba)
- Pružnou pracovní dobu + částečný home-office
- Odměňování dle odvedené práce
- Firemní bonusy
- Nástup možný ihned

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Petr Grochal
telefon: 607 726 551
email: petr@kite-kurzy.cz

Ostrava
70800

Poslední změna: před 1 rokem