Kuchař / Kuchařka (Ostrava)

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Kuchař / Kuchařka". Nástupní mzda je 23 000 – 28 000 Kč.

Název pozice:
Kuchař / Kuchařka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Ostrava
Mzda:
23 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace,

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 599 508 162, e-mail: aburesova@dsporuba.com

Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá vyučenou/ého kuchařku/kuchaře.

Náplň práce: zajišťování řádného chodu stravovacího úseku.
Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.
Požadavky: střední vzdělání - vyučení v oboru kuchař/ka

Směnnost: nepřetržitý provoz, 2 směny

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování (oběd za 35 Kč), příjemné pracovní prostředí, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 200 Kč

Kontakt na zaměstnavatele

Alena Burešová
telefon: 599 508 162
email: aburesova@dsporuba.com

Ostrava

Poslední změna: před 2 týdny