Manipulační dělník, řidič (35 hodin týdně - DPP) - vhodné i pro OZP (Ostrava)

PATRIOT SECURITY s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Manipulační dělník, řidič (35 hodin týdně - DPP) - vhodné i pro OZP". Nástupní mzda je od 160 Kč.

Manipulační dělník, řidič (35 hodin týdně - DPP) - vhodné i pro OZP
Obor(y):
Stavebnictví
Ostrava
Mzda:
od 160 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
PATRIOT SECURITY s.r.o., Ostrava - Hrušov

NEVYSTAVOVAT DOPORUČENKY! NECHODIT na provozovnu! První kontakt telefonicky v době 8 - 13 hod., e-mailem. Tel.: 730 549 815, 721 959 388, e-mail: j.pernica@patriotsecurity.cz, j.kubalak@patriotsecurity.cz
Požadujeme: věk 18 let; výpis z rejstříku trestů; spolehlivost, pečlivost; fyzická zdatnost; ŘP sk. B (výhoda sk. C) - aktivní řidič, schopnost řídit dodávku. Vhodné i pro OZP. Nástup IHNED.

Náplň práce:
- Návoz stavebního materiálu
- Jízda ve třech lidech
- Občasná pomoc při manipulaci s materiálem
- Schopnost organizace práce

Nabízíme:
- práci ve stabilní a silné společnosti
- pravidelný příjem, možnost záloh
- pracovní doba Po - Pá, denní (víkendy, svátky volné)

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Jan Pernica, Jan Kubalak
telefon: 730 549 815, 721 959 388
email: j.pernica@patriotsecurity.cz, j.kubalak@patriotsecurity.cz

Ostrava

Poslední změna: před 3 týdny