Náborový pracovník (personalista) - OZP (Ostrava)

ČOS - Speciální servis s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Náborový pracovník (personalista) - OZP". Nástupní mzda je od 19 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Náborový pracovník (personalista) - OZP
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 19 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
ČOS - Speciální servis s.r.o.,
Kolejní 1323/12
70200

Další informace o volném místu

VYHRAZENO pro OZP.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na personalista@cosas.cz

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu či kolegyni.
Požadujeme: schopnost týmové práce, flexibilitu, samostatnost

Náplň práce:
- nábor nových uchazečů, vedení osobních pohovorů
- zadávání inzerce
- jednoduchá administrativní činnost - spolupráce se mzdovou účtárnou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající finanční ohodnocení + odměny
- pracovní doba denní směny, 37,5 hod týdně
- příjemné pracovní prostředí, práce v menším pracovním kolektivu

Kontakt na zaměstnavatele

Renáta Neméthová
email: cos@cosas.cz

Ostrava
70200

Poslední změna: před 4 měsíci