Nutriční terapeut / terapeutka - poloviční úvazek (Ostrava)

Domov pro seniory Kamenec, Slezská Ostrava, příspěvková organizace nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Nutriční terapeut / terapeutka - poloviční úvazek". Nástupní mzda je od 14 170 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Nutriční terapeut / terapeutka - poloviční úvazek
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 14 170 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory Kamenec, Slezská Ostrava, příspěvková organizace
Bohumínská 1056/71
71000

Další informace o volném místu

Životopis zašlete na: martincekova@dpd.ovanet.cz

Požadavky:
- odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb. 10. platová třída: platový tarif v rozsahu od 28 340,-- Kč do 41 780,-- Kč dle délky praxe + osobní příplatek.
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
- praxe vítána.

Hlavní pracovní náplň: sestavování jídelních plánů a předpisů stravy vč. propočtů
energetické hodnoty jídel, normování spotřeby surovin na výrobu jednotlivých jídel, zpracovávání nutriční anamnézy a nutričních postupů. Umění jednat s lidmi, svědomitost, trpělivost, empatie.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity

NÁSTUP DOHODOU.

Kontakt na zaměstnavatele

Jarmila Martinčeková
telefon: 599 505 058
email: martincekova@dpd.ovanet.cz

Ostrava
71000

Poslední změna: před 1 měsícem