Obchodní zástupce - propagace firmy (Ostrava)

David Janoušek s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Obchodní zástupce - propagace firmy". Nástupní mzda je od 45 000 Kč.

Název pozice:
Obchodní zástupce - propagace firmy
Obor(y):
Finance, Obchod a cestovní ruch
Ostrava
Mzda:
od 45 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
David Janoušek s.r.o., Ostrava - Muglinov

1. kontakt TELEFONICKY na č. 777 258 096 v době 8 - 17 hodin, e-mailem na palety.janousek@gmail.com
Požadavky: ŘP sk. B, nadšení, komunikativnost, empatie, pozitivní přístup, praxe vítána, nástup IHNED
Náplň práce: propagace firmy, udržování komunikace se stálými zákazníky
Mzda: základ + procentní podíl z prodeje

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Janoušek David
telefon: 777 258 096
email: palety.janousek@gmail.com

Ostrava

Poslední změna: před 5 měsíci