Operátor kamerového systému (Ostrava)

Protektia s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Operátor kamerového systému". Nástupní mzda je od 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátor kamerového systému
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 32 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o., Kaufland (Grmelova)
Grmelova 2032/2

Další informace o volném místu

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází! Pro informace volat na tel. 734 881 686, Po-Pá od 9:00-16:00 h. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz
Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Podmínkou je praxe v obsluze kamerového systému, certifikát Strážný nebo Detektiv výhodou. Nástup možný IHNED.

Náplň práce: Střežení obchodního prostoru pomocí kamerového systému, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost. Drobná administrativa, telefonická i osobní komunikace s pracovníky ostrahy prodejny a policií.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, stejně jako možnost čerpání zálohy na mzdu. Zprostředkování požadovaných certifikátů.

Kontakt na zaměstnavatele

Svatava Šašková
telefon: 734 881 686
email: nabor1.centrum@protektia.cz

Protektia s.r.o., Kaufland (Grmelova)
Ostrava
70900


Poslední změna: před 2 týdny