Ostraha obchodního domu (Ostrava)

Protektia s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Ostraha obchodního domu". Nástupní mzda je od 130 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha obchodního domu
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 130 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o., OD Novinářská
Novinářská 3178/6

Další informace o volném místu

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází! Pro informace volat na tel. 734 881 686, Po-Pá od 9:00-16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz
Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Praxe v pozici Ostraha Prodejny podmínkou. Výhodou Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme). Nástup možný IHNED.

Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně jako možnost čerpání zálohy na mzdu.

Kontakt na zaměstnavatele

Svatava Šašková
telefon: 734 881 686
email: nabor1.centrum@protektia.cz

Protektia s.r.o., OD Novinářská
Ostrava
70200


Poslední změna: před 2 týdny