Ostraha Obchodního domu - vyhrazeno pro OZP (Ostrava)

GADO, s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Ostraha Obchodního domu - vyhrazeno pro OZP". Nástupní mzda je od 130 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha Obchodního domu - vyhrazeno pro OZP
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 130 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
GADO, s.r.o., OD (Novinářská)
Novinářská 3178/6

Další informace o volném místu

Pro informace volat na tel. 734 881 689, Po-Pá od 8:00-17:00 hodin. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází! Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz
Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Schopnost adekvátně reagovat v rámci mimořádných situací (krádeže). Podmínka praxe v ostraze na prodejnách a certifikát strážného výhodou. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
Strážní a detektivní činnost na prodejně, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, směny ranní- odpolední, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem. Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby OZP s přiměřeným zdravotním stavem.

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Pchálková
telefon: 734 881 689
email: nabor.centrum@gado.cz

GADO, s.r.o., OD (Novinářská)
Ostrava
70200


Poslední změna: před 4 dny