Ostraha prodejny LIDL - HPP/DPP (vhodné i pro OZZ) (Ostrava)

Protektia s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Ostraha prodejny LIDL - HPP/DPP (vhodné i pro OZZ)". Nástupní mzda je od 19 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha prodejny LIDL - HPP/DPP (vhodné i pro OZZ)
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 19 500 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o., prodejna LIDL (K Lávce, OC Koksovna)
K Lávce 1141/1

Další informace o volném místu

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází! První kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 h.na č. 734 881 684 nebo e-mailem: nabor2.centrum@protektia.cz, nezapomeňte přiložit platné telef. číslo.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe výhodou. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Náplň práce: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Kontakt na zaměstnavatele

Lenka Hanušová
telefon: 734 881 684
email: nabor2.centrum@protektia.cz

Protektia s.r.o., prodejna LIDL (K Lávce, OC Koksovna)
Ostrava
70200


Poslední změna: před 2 týdny