Ostraha prodejny Sephora - vhodné pro OZZ (Ostrava)

Protektia s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Ostraha prodejny Sephora - vhodné pro OZZ". Nástupní mzda je od 130 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha prodejny Sephora - vhodné pro OZZ
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 130 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o., Sephora (AVION)
Rudná 3114/114

Další informace o volném místu

Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné.

1. kontakt TELEFONICKY na č. 734 881 690 v Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., nebo E-MAILEM své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme) a praxe v pozici Ostraha prodejny výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně jako možnost čerpání zálohy na mzdu.

Nástup možný IHNED.

Kontakt na zaměstnavatele

Ivana Černínová
telefon: 734 881 690
email: nabor.centrum@protektia.cz

Protektia s.r.o., Sephora (AVION)
Ostrava
70030


Poslední změna: před 4 týdny