Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka studené kuchyně (25 hodin týdně) - pouze OZP (Ostrava)

David Ševčík nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka studené kuchyně (25 hodin týdně) - pouze OZP". Nástupní mzda je od 120 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka studené kuchyně (25 hodin týdně) - pouze OZP
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 120 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
David Ševčík - Hotel Maria
Přívozská 1135/23
70200

Další informace o volném místu

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt E-MAILEM: iva.sykorova@hotel-maria.cz
Hledáme uchazeče na částečný úvazek, práce je určená pro OZP pracovníky (osoby bez invalidního částečného nebo plného důchodu prosím nepište).
Požadavky: praxe s prací v kuchyni, ideálně ve studené kuchyni, nástup IHNED!
Náplň práce: výpomoc při výrobě chlebíčků, obložených mís, pomazánek a salátů. Příprava hotelových snídaní.

Směny: Po-Ne (v čase 5:00-10:30 max. 5,5 hodin, v týdnu max. 5 směn, víkendy střídavě - jeden víkend se pracuje, druhý je volno)

Zaměstnanecké výhody: prémiové ohodnocení, personální stravné

Kontakt na zaměstnavatele

Ivana Sýkorová
email: iva.sykorova@hotel-maria.cz

Ostrava
70200

Poslední změna: před 2 měsíci