Pomocný lektor vzdělávacího institutu (Ostrava)

ISNA-MSE z.s. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Pomocný lektor vzdělávacího institutu". Nástupní mzda je 26 000 – 28 000 Kč.

Název pozice:
Pomocný lektor vzdělávacího institutu
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Ostrava
Mzda:
26 000 – 28 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
ISNA-MSE z.s.,
Novoveská 1264/9
70900

1. kontakt telefonicky v době 8:00-15:00 hodin, e-mailem. Tel.: 605 426 240, e-mail: asociace@isna-mse.cz

Náplň práce:
Koordinace vzdělávacích programů
Zajištění běžného provozu (administrativa, informační servis, prezentace kurzu v rámci odborných konferencí, účast v pracovních skupinách atd.)
Pomocné lektorování vzdělávacích programů
Zpracování akreditací kurzů

Požadujeme:
Úplné SŠ, lépe VŠ vzdělání v oborech psychologie, sociální práce, speciální pedagogika apod.
Orientaci na práci v týmu.
Odpovědnost ve vykonávání svěřené práce.
Chuť se průběžně vzdělávat a odborně růst.
Lektorské zkušenosti
Řidičský průkaz skup. B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- kreativní a pestrou práci s velkou možností seberealizace,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- pravidelné supervize a podporu ve vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: zajímavé firemní benefity a pravidelné teambuildingy

Nástup ihned.

Kontakt na zaměstnavatele

Kamila Hladišová
telefon: 605 426 240
email: asociace@isna-mse.cz

Ostrava
70900

Poslední změna: před 7 měsíci