Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy (Ostrava)

RELY servis s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Název pozice:
Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Ostrava
Mzda:
od 22 000 Kč
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
RELY servis s.r.o.,

33391 Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
ZamK
První kontakt pouze e-mailem olga@czechrelocate.cz

Požadavky:
Ukončené alespoň bakalářské vzdělání v oblasti Architektura a interiérový design, znalost angličtiny na vysoké úrovni. Praxi na obdobné pozici nepožadujeme, ale je výhodou.

Náplň práce:
- Kompletní správa webových stránek společnosti a profilu na sociálních sítích
- Sledování a analyzování vývoje trhu a hledání nových produktů
- Tvorba marketingových kampaní/materiálů/newsletterů cílených na klienty
- Tvorba optimální marketingové strategie

Pracovní doba je od 9:00 do 17:00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

Olga Kidinova
email: olga@czechrelocate.cz

Ostrava

Poslední změna: před 1 rokem