Pracovník backoffice / účetní junior (Ostrava)

Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Pracovník backoffice / účetní junior". Nástupní mzda je 23 000 – 26 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník backoffice / účetní junior
Obor(y):
Administrativa, Doprava, Finance, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Ostrava
Mzda:
23 000 – 26 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek; Ostrava - Hrabůvka
Edisonova 1501/60
70030

Další informace o volném místu

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu do 21.6.2024 na email: info@mujmrnousek.cz, do předmětu uveďte: BACKOFFICE. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání s maturitou – ekonomika, účetnictví, administrativa
- praxe v účetnictví nebo administrativě,
- výborná úroveň práce na PC (Word, Excel), s Internetem
- řidičský průkaz skupiny B a praxe v řízení podmínkou
- požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnost, vysokou odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu

Náplň práce:
- pracovní doba pondělí až pátek od 8:00 do 16:30 hod (bez možných změn)
- příprava účetních dokladů pro účetní, vedení pokladny,
- administrativa firmy, příprava a evidence smluv,
- zpracování a evidence podkladů v rámci BOZP,
- komunikace s pobočkami, zaměstnanci,
- zajišťování dalších úkolů dle pokynů vedoucího.

Nabízíme:
- zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci na HPP – plný úvazek,
- 25 dnů dovolené,
- služební mobil a NB,
- zaměstnavatelem dotované stravování.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
email: info@mujmrnousek.cz

Ostrava
70030

Poslední změna: před 4 měsíci