Pracovník v sociálních službách pro přímou obslužnou péči - koordinátor (jednosměnný provoz) (Ostrava)

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Pracovník v sociálních službách pro přímou obslužnou péči - koordinátor (jednosměnný provoz)". Nástupní mzda je 33 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník v sociálních službách pro přímou obslužnou péči - koordinátor (jednosměnný provoz)
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
33 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace,

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 599 508 162, e-mail: aburesova@dsporuba.com

Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá pracovníky v sociálních službách pro přímou obslužnou péči - koordinátora.

Náplň práce: koordinace práce týmu pracovníků v sociálních službách, poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti uživatelů, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s pomůckami, prádlem a udržování čistoty a hygieny uživatele, aktivní zapojení v rámci zavádění prvků různých modelů péče (bazální stimulace, paliativní péče, validace)

Nabízíme plat dle platných tabulek - 5. platová třída + příplatek za vedení + osobní ohodnocení po zapracování a možnost mimořádných odměn.

Požadavky: střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovník v sociálních službách (kurz je možné absolvovat do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání), absolvování akreditovaného kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdr. povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená, zvýhodněné stravování (oběd za 35 Kč), příjemné pracovní prostředí, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 200 Kč

Kontakt na zaměstnavatele

Alena Burešová
telefon: 599 508 162
email: aburesova@dsporuba.com

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace,
Ostrava


Poslední změna: před 1 týdnem