Praktické sestry (Ostrava)

Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Praktické sestry". Nástupní mzda je 24 100 – 33 810 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Praktické sestry
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
24 100 – 33 810 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace,
Nemocniční 898/20a
70200

Další informace o volném místu

32560 Praktické sestry
ZamK
Pracoviště: Nemocniční 898/20a, Moravská Ostrava
Kontakt telefonicky 596 193 678, osobně, e-mailem.

Pro pracoviště Interny/LDN hledáme praktické sestry. Požadujeme odbornou a zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost podle zákona č. 96/2004 Sb. Pro případné zájemce ze zemí mimo EU je podmínkou komunikativní znalost ČJ slovem i písmem, nostrifikace diplomu a zahájený aprobační proces.

K tarifnímu platu poskytujeme příplatek osobní (po ukončení zapracování), za práci v noci, o víkendech a ve svátek, za práci ve směnách, zvláštní příplatek, příplatky za směnnost.

Interní oddělení poskytuje péči na 79 standardních lůžkách a specializuje se na onemocnění zažívacího traktu, diabetes mellitus, onemocnění metabolismu a výživy, onemocnění ledvin a onemocnění krevní. Poskytuje také komplexní diagnostickou a léčebnou péči pro gastroenterologické a hepatologické pacienty. Lůžková část oddělení je navázána na metabolickou JIP, vyšetřovací komplement a specializované ambulance.
Léčebna dlouhodobě nemocných (LDN) v Ostravě-Radvanicích disponuje celkovou kapacitou 124 lůžek na čtyřech stanicích. Pacienti jsou přijímáni s medicínskými diagnózami napříč všemi klinickými obory. Důvodem hospitalizace v LDN je především pokračování v léčbě, pokračování v rehabilitaci, nácvik soběstačnosti a mobilizace.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, příspěvky na stravování, rekreaci, kulturní a sportovní akce, dětskou rekreaci.

Kontakt na zaměstnavatele

Renáta Olejníková
telefon: 596 193 678
email: personalni@mnof.cz

Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace,
Ostrava
70200


Poslední změna: před 5 měsíci