Prodavač / Prodavačka květin ve velkoobchodě (Ostrava)

HELIS - KVĚTINY s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Prodavač / Prodavačka květin ve velkoobchodě". Nástupní mzda je od 26 000 Kč.

Název pozice:
Prodavač / Prodavačka květin ve velkoobchodě
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Ostrava
Mzda:
od 26 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
HELIS - KVĚTINY s.r.o., Ostrava
Oběžná 2103/16
70900

1. kontakt e-mailem. Životopis zašlete na: petr-helis@seznam.cz
Následně vybraní uchazeči budou osloveni.
Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru nebo praxi v oboru květin (základní znalost květin), znalosti obsluhy PC; nástup IHNED

Náplň práce: prodej řezaných a hrnkových květin, péče o rostliny a květiny, manipulace se zbožím, obsluha zákazníků, ranní směna 7-15 hod. Jedna pracovní sobota v měsíci 7-12 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

Petr Sádecký
email: petr-helis@seznam.cz

Ostrava
70900

Poslední změna: před 7 měsíci