Recepční - administrativa (30 hodin týdně) - OZP (max. 2. st. invalidity) (Ostrava)

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Recepční - administrativa (30 hodin týdně) - OZP (max. 2. st. invalidity)". Nástupní mzda je 16 700 – 16 700 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Recepční - administrativa (30 hodin týdně) - OZP (max. 2. st. invalidity)
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Ostrava
Mzda:
16 700 – 16 700 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
EDM s.r.o. (Tovární)
Tovární 2078/4
70900

Další informace o volném místu

VYHRAZENO pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. První kontakt TELEFONICKY v době 9-13 hodin, E-MAILEM. Tel.: 770 172 114, e-mail: hr@edm-sro.cz
Požadavky: Organizační schopnosti a systematičnost. Samostatnost, pečlivost a komunikativnost. Schopnost se orientovat v MS office a CRM systému, zaškolíme. Vzdělání podporující výše uvedené dovednosti. Dobrá znalost MS office, Word, Outlock, Excel, obecné počítačové dovednosti. Výhodou bude zkušenost s pokladním systémem a bankovním terminálem. Řidičské oprávnění skupiny B.

Náplň práce:
Zajištění provozních záležitostí kanceláře - nákup a evidence provozních prostředků. Výdej zásilek, obsluha pokladního systému, zpracování výdejních dokladů. Správa obecné firemní dokumentace, elektronizace papírových dokumentů. Občasná pomoc při organizaci produkčních zakázek společnosti. Nákupy zboží/služeb spojených s provozem kanceláře.

Zaměstnanecké výhody: Zajímavá a nerutinní práce. Práce pouze v pracovní dny Po - Pá. Možnost práce na zkrácený 6 hodinový úvazek. Práce na PC vyváženou kontaktem s lidmi. Příjemný a pestrý kolektiv. Moderní pracovní prostředí. Možnost představit a také rychle realizovat nápady.

Kontakt na zaměstnavatele

Renata Nováková
telefon: 770 172 114
email: hr@edm-sro.cz

EDM s.r.o. (Tovární)
Ostrava
70900


Poslední změna: před 3 týdny