Řidič VZV - mzda od 24 000 Kč/měsíc (Ostrava - Hrabová) (Ostrava)

CLEANCAT s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Řidič VZV - mzda od 24 000 Kč/měsíc (Ostrava - Hrabová)". Nástupní mzda je od 150 Kč.

Název pozice:
Řidič VZV - mzda od 24 000 Kč/měsíc (Ostrava - Hrabová)
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Ostrava
Mzda:
od 150 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
CLEANCAT s.r.o. - Ostrava - Hrabová

KONTAKT - tel.: 596 223 724, e-mail: prace@cleancat.cz
Požadujeme: platné oprávnění na VZV a schopnost manipulovat s těžkými břemeny.
Náplň práce: obsluha VZV, úklid haly a další pomocné práce.
Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 14:00 až 22:00 hod. (7,5 hod./den).
Místo je vhodné pro fyzicky zdatnější osoby.
Mzda: 150 Kč/hod. (mzda od 24 000 Kč/měsíc)
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Lenka Proklová
personalista - pracovník náboru
telefon: 596 223 724
email: prace@cleancat.cz

Ostrava

Poslední změna: před 6 měsíci