Samostatný obchodně - technický pracovník (Ostrava)

NIARA s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Samostatný obchodně - technický pracovník". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Samostatný obchodně - technický pracovník
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
NIARA s.r.o.
28. října 68/165

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky na č. 608 809 905, po tel. domluvě možnost osobní schůzky, popř. e-mail: busovsky@niara.cz
Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe technického směru (strojní). Plynulá znalost AJ (popř. i dalšího - němčina) - bezpodmínečně nutné, protože pracujeme téměř výhradně se zahraničím. Znalost výpočetní techniky - Microsoft Office (zejména Word, Excel). Spolehlivost, korektnost, loajálnost k firmě, příjemné vystupování.

Pracovní činnost uchazeče: pracovní činnost je spojena s trvalou prací v kanceláři v Ostravě-Mariánských Horách s několika výjezdy (ca 4-5x) v roce na území České republiky. Činnost obnáší zpracovávání obchodních nabídek, vyřizování objednávek, částečně technické poradenství ve strojírenské oblasti (není ale nutné).

Odbytový profil firmy NIARA s.r.o.
Naše firma NIARA s.r.o. byla založena v září 1994 a v nezměněné podobě funguje dodnes. Zabýváme se strojírenstvím - dodávkami strojních dílů a polotovarů (obchodní činnost) a servisem v oblasti AUTOMOTIVE (pro více informací nám nefungují momentálně plně webové stránky - opravují se).
Obchodní stránka činnotsi je spojena s vyřizováním obchodní agendy převážně se zahraničními firmami (ca 90 % obchodní činnosti) a s tuzemskými firmami.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Vítězslav Bušovský
telefon: 596 624 756, 608 809 905
email: busovsky@niara.cz

NIARA s.r.o.
Ostrava
70900


Poslední změna: před 2 týdny