Samostatný pracovník expedice - kvalitář / kvalitářka (Velká Polom)

ZK Design a.s. nabízí v obci Velká Polom volnou pracovní pozici "Samostatný pracovník expedice - kvalitář / kvalitářka". Nástupní mzda je 25 000 – 33 000 Kč.

Název pozice:
Samostatný pracovník expedice - kvalitář / kvalitářka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Velká Polom
Mzda:
25 000 – 33 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ZK Design a.s.
Osvoboditelů 355
74764

1. kontakt e-mailem, osobně po telefonické domluvě. E-mail: romana.ricna@zkdesign.cz
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost. Práce vhodná i pro ženy!!!

Náplň práce:
- kompletace zakázek (lepení nálepek, balení, skládání krabic)
- jednoduché montáže (šroubování, nýtování)

Zaměstnanecké výhody: Měsíční prémie, stravenkový paušál, benefity, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v případě trvání pracovního poměru, příjemné pracovní prostředí, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, firemní sportovní akce

Nástup možný po dohodě nebo ihned. Doba určitá 1 rok poté doba neurčitá.

Kontakt na zaměstnavatele

Romana Říčná
telefon: 777 725 700 (klapka 31)
email: romana.ricna@zkdesign.cz

Velká Polom
74764

Poslední změna: před 4 měsíci