Šéfinstruktor (Ostrava)

Libor Václavík nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Šéfinstruktor". Nástupní mzda je 32 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Šéfinstruktor
Obor(y):
Doprava, Výchova a vzdělávání, Služby
Obec:
Ostrava
Mzda:
32 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Libor Václavík - LIBROS
Palackého 1114
70200

Další informace o volném místu

V případě zájmu přiložte svůj aktuální životopis a zašlete na adresu personalni@libros.cz. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech.

Centrum bezpečné jízdy hledá pracovníka na vedoucí pozici.
Pracovní náplň: školení řidičů profesionálních i soukromých složek (jak teoretické školení, tak praktické jízdy na polygonu) a vedení týmu instruktorů.

Práce je vhodná pro časově flexibilní osoby se zájmem o motorismus, problematiku dopravy i adrenalinové zážitkové jízdy.

Požadujeme:
- ŘP sk. B a C + praxi s řízením vozidla min. 5 let
- dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
- zkušenosti s vedením týmu
- zkušenosti s výkonem obdobné pozice
- dobrou znalost práce na PC
- časová flexibilita

Nabízíme:
- plat od 32.000,-Kč, po zaškolení úprava platu + prémie
- nástup dle dohody, nejpozději 1.8.2024
- pružnou pracovní dobu
- zaškolení na pracovní pozici

Firemní benefity: slevy na firemní produkty a služby, firemní vozidlo

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Karla Kopecká
email: personalni@libros.cz

Ostrava
70200

Poslední změna: před 4 měsíci