Specialista zákaznického servisu s rumunštinou nebo bulharštinou (Ostrava)

Westlogic s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Specialista zákaznického servisu s rumunštinou nebo bulharštinou". Nástupní mzda je 27 500 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista zákaznického servisu s rumunštinou nebo bulharštinou
Obor(y):
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Obec:
Ostrava
Mzda:
27 500 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Westlogic s.r.o.;
Hornopolní 3314/38
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt E-MAILEM: career@westlogic.eu
Požadujeme: rumunštinu nebo bulharštinu na úrovni rodilého mluvčího; výborná znalost češtiny; znalost práce na PC - dobrá úroveň; zkušenosti s administrativou; vhodné i pro absolventy

Náplň práce: zpracování přijatých objednávek, telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky, práce s interními systémy

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Eva Grocholová
HR Business partner
email: career@westlogic.eu

Ostrava
70200

Poslední změna: před 1 měsícem