Stavěč scénických dekorací (Ostrava)

Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Stavěč scénických dekorací". Nástupní mzda je 20 560 – 25 290 Kč.

Název pozice:
Stavěč scénických dekorací
Obor(y):
Služby
Ostrava
Mzda:
20 560 – 25 290 Kč
Směnnost:
Dělené směny
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Čs. legií 148/14
70200

Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu zasílejte do 21.8.2024 na e-mail otakar.mlcoch@ndm.cz nebo poštou.
Náplň práce: montážní práce při stavbě jevištní dekorace; manipulace a stěhování materiálů pro divadelní představení.

Požadujeme: vyhovující lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k práci; manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; možnost stravování za výhodnou cenu; benefity z FKSP; práce v centru Ostravy v příjemném a zajímavém prostředí; zvýhodněné vstupné

Kontakt na zaměstnavatele

Otakar Mlčoch
telefon: 596 276 141
email: otakar.mlcoch@ndm.cz

Ostrava
70200

Poslední změna: před 3 měsíci