Stolař na výrobu nábytku (Ostrava)

VITAL TREND s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Stolař na výrobu nábytku". Nástupní mzda je 22 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Stolař na výrobu nábytku
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Ostrava
Mzda:
22 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
VITAL TREND s.r.o.,
Šalounova 470/38
70300

Další informace o volném místu

KONTAKT - tel.: 724 088 028, e-mail: vanek@vital-trend.cz
Požadavky: praxe ve výrobě a montáži nábytku; zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat, dobrá orientace v návodech; zkušenosti se speciálním nářadím a stroji (znalosti CNC výhodou); orientace v nábytkovém kování; schopnost samostatné práce podle výkresové dokumentace; zodpovědný přístup k práci; ŘP sk. B (řízení dodávky); nástup IHNED

Náplň práce:
- obsluhovat CNC stroj na výrobu nábytku (zajistíme školení)
- výroba a montáž nábytku

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. David Vaněk
telefon: 724 088 028
email: vanek@vital-trend.cz

Ostrava
70300

Poslední změna: před 8 měsíci