Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (Ostrava)

P R O M O N T, a.s. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Strojní inženýři projektanti, konstruktéři". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Název pozice:
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Obor(y):
Výroba a provoz
Ostrava
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
P R O M O N T, a.s.
Chemická 2122/3
70900

KONTAKT - tel.: 774 601 754, e-mail: p.holanova@promont-as.cz
Požadujeme: vzdělání SŠ, VŠ strojírenského směru; samostatnost, aktivní přístup při řešení problémů, důslednost a ochota učit se novým věcem; čtení a orientace v technické dokumentaci; orientace v normách; znalost SW – AutoCad, AutoCad Inventor, MS Office; vhodné i pro absolventy

Náplň práce:
- zpracování projektové dokumentace technologického zařízení
- zpracování detailní výrobní dokumentace
- podklady pro navazující profese
- podklady pro nabídky
- účast při kontrolách a přejímkách zařízení ve výrobě

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Petra Holaňová
hlavní účetní
telefon: 774 601 754
email: p.holanova@promont-as.cz

Ostrava
70900

Poslední změna: před 4 měsíci