Strojní inženýr/ka přístrojů, strojů a zařízení (Ostrava)

SUNGWOO HITECH s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Strojní inženýr/ka přístrojů, strojů a zařízení". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Název pozice:
Strojní inženýr/ka přístrojů, strojů a zařízení
Obor(y):
Výroba a provoz
Ostrava
Mzda:
od 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
SUNGWOO HITECH s.r.o.
Na Rovince 895
72000

ZamK
Pracoviště: Na Rovince 895, Ostrava - Hrabová, 720 00
Kontakt: osobně po předchozí domluvě na adrese pracoviště

Náplň práce: instalace nových, popřípadě úpravy stávajících výrobních linek. Výstavba nových robotizovaných pracovišť. Návrhy pro optimalizaci koncepce, vývoje, popř. nastavení linek.

Požadujeme: korejský jazyk-C1

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, penzijní připojištění

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Michaela Pavlíková
telefon: 552 306 417
email: pavlikova.michaela@swhitech.cz

Ostrava
72000

Poslední změna: před 9 měsíci