Strojní zámečník (kotlář) (Ostrava)

VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Strojní zámečník (kotlář)". Nástupní mzda je 23 000 – 25 000 Kč.

Název pozice:
Strojní zámečník (kotlář)
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Ostrava
Mzda:
23 000 – 25 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.;
Pohraniční 3017/11
70300

KONTAKT - Pavla Němčicová Ing., e-mail: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Požadavky:
- SOU - vyučen ve strojírenském oboru
- znalost výkresové dokumentace
- praktická zkušenost se slícováním, úpravou a montáží dílů v energetice (potrubí, tlakové nádoby)
- praktická zkušenost se slícováním, úpravou a montáží dílů svařenců a ocelových konstrukcí
- svářečský průkaz - Z-E1, Z-M1, Z-G1
- paličský průkaz
- vazačské osvědčení výhodou
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- samostatnost
- flexibilita
- práce v kolektivu

Náplň práce:
- broušení komponentů dle výkresové dokumentace
- stěhování komponentů dle výkresové dokumentace
- pálení komponentů dle výkresové dokumentace

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příplatek za práci v riziku, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Němčicová Pavla
email: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Ostrava
70300

Poslední změna: před 6 měsíci