Strojník / Řidič, obsluha stavebních, lesních strojů (Ostrava)

Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Strojník / Řidič, obsluha stavebních, lesních strojů". Nástupní mzda je 30 000 – 38 000 Kč.

Název pozice:
Strojník / Řidič, obsluha stavebních, lesních strojů
Obor(y):
Doprava, Zemědělství a lesnictví
Ostrava
Mzda:
30 000 – 38 000 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.;
Na Valše 237/21
70200

1. kontakt e-mailem: personalni@oossro.cz
Požadavky: vyučení v oboru - opravář/mechanik lesních a zemědělských strojů, zahradník, pěstitel nebo v jiném příbuzném oboru; ŘP sk.: B, C, E, T, s praxí; manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost, flexibilita. Výhodou: praxe v lesnictví a zahradnictví; praxe v obsluze stavebních strojů a strojní průkaz na kolové nakládače

Co budete dělat: obsluha stavebních strojů. Práce v lesních oborách, na rybnících, vhodná pro milovníky přírody

Co vám můžeme nabídnout
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
- závodní stravování,
- zaměstnání v kmenovém stavu,
- práci ve stabilní společnosti,
- práce na HPP ve 1 směnném provozu,
- věrnostní příspěvek 10 000 Kč
- nástup možný IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě

Kontakt na zaměstnavatele

Patricie Korytářová
Personální referent
email: personalni@oossro.cz

Ostrava
70200

Poslední změna: před 1 rokem