Strojník teleskopického manipulátoru (Ostrava)

IPS Třinec, a.s. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Strojník teleskopického manipulátoru". Nástupní mzda je od 140 Kč.

Název pozice:
Strojník teleskopického manipulátoru
Obor(y):
Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz
Ostrava
Mzda:
od 140 Kč
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
IPS Třinec, a.s., Ostrava

1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě. Tel.: 558 999 701, 602 514 918, e-mail: info@ips-trinec.cz; jiri.kuchticek@ips-trinec.cz
Požadujeme: strojnický průkaz na kolové nakladače; praxi na obdobných strojích min. 1 rok; řidičský průkaz skup. C+T - výhodou

Náplň práce:
- obsluha teleskopického manipulátoru
- základní údržba svěřené techniky

Pracovní poměr na 1 rok, následně se prodlužuje dle spokojenosti zaměstnavatele.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenková karta, benefit - multisport karta

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Jiří Kuchtíček
telefon: 558 999 701, 602 514 918
email: info@ips-trinec.cz; jiri.kuchticek@ips-trinec.cz

Ostrava

Poslední změna: před 2 měsíci