Telefonní operátor / operátorka (2 hodiny týdně) - DPP, DPČ (Ostrava)

pojištění007@továrnaostrava.cz s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Telefonní operátor / operátorka (2 hodiny týdně) - DPP, DPČ". Nástupní mzda je 5 000 – 6 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Telefonní operátor / operátorka (2 hodiny týdně) - DPP, DPČ
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Ostrava
Mzda:
5 000 – 6 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
pojištění007@továrnaostrava.cz s.r.o.
Teslova 1125

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky č. 778 744 377.

Nabízím pozici telefonního operátora 500 czk/hodinu čistého maximálně 4 000 - 5 000 Kč/měsíc čistého. Zabývám se složitější pojistnou problematikou (pojištění dopravců) a Vy mi budete sjednávat schůzky. Sám jsem velmi zkušený telefonista, školil jsem telelefonování jak začínajících tak i pokorčilých. Jsem toho názoru, že telefonování je věda a dobrý telefonista je srdce firmy, proto nabízím takovou hodinovou sazbu. Chci si zaškolit jednoho kvalitního telefonistu/tku, což bude nějaký čas trvat (toto budu samozřejmě také platit výše uvedenou sazbou). Stačí mi až nad hlavu jedna schůzka týdně. Nebojte se, svým know how se vymykáme průměru, tzn. až po čase budete problematice rozumět, neměl by být problém schůzky sjednat, odhaduji to v průměru na dvě hodiny týdně. V rámci této práce si budete hledat kontakty ve veřejné databázi na internetu (ukážu Vám kde) ale za tuto práci (hledání - příprava na volání) nabízím 120 Kč/hod. čistého (to hledání, bude zhruba čtvrtina celé práce) .
Rozpočet celkem na tuto práci mám cca 5 000 Kč/měsíc čistého, tzn. Jedná se o vhodný přivýdělek. Práce z domu. Výhodou vlastní telefon.

Kontakt na zaměstnavatele

Šárka Macková
telefon: 778 744 377

pojištění007@továrnaostrava.cz s.r.o.
Ostrava
70200


Poslední změna: před 2 měsíci