Terénní pracovník (Ostrava)

INNOVUM.CZ s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Terénní pracovník". Nástupní mzda je 25 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Terénní pracovník
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Ostrava
Mzda:
25 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
INNOVUM.CZ s.r.o., Ostrava
Starobělská 3151/83
70030

Další informace o volném místu

1. kontakt e-mailem: jan.cerny@innovum.cz
Požadavky: znalost ČJ - mluvená i psaná, komunikativnost, uživatelská znalost práce na PC, přátelská a proklientsky orientovaná osobnost, ochota učit se novým věcem
Náplň práce: oslovování klientů door to door, mapování situace a zjišťování potřeb klienta, sběr dat pro získání dotace na obnovitelné zdroje energie - vyplňování dotazníku

Zaměstnanecké výhody: osobní automobil i k soukromým účelům

Vhodné i pro absolventy

Kontakt na zaměstnavatele

Jan Černý
email: jan.cerny@innovum.cz

Ostrava
70030

Poslední změna: před 1 rokem