Účetní (30 hodin týdně) - vhodné i pro OZZ, OZP (Ostrava)

MENS SANA, z.ú. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Účetní (30 hodin týdně) - vhodné i pro OZZ, OZP". Nástupní mzda je 26 000 – 32 000 Kč.

Název pozice:
Účetní (30 hodin týdně) - vhodné i pro OZZ, OZP
Administrativa, Doprava, Finance, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Ostrava
Mzda:
26 000 – 32 000 Kč
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
MENS SANA, z.ú.
Sokolovská 6062/32

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max.1/2 A4) na e-mailovou adresu: j.saidlova@menssana.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Vedení účetnictví
- a) finančního:
- práce s fakturami (zaúčtování přijatých, vydaných faktur) - rozklíčování na jednotlivé poskytované služby
- zaúčtování výdajových a příjmových pokladních dokladů
- párování příchozích/odchozích plateb (zaúčtování výpisů)
- vyhotovení podkladů k vyúčtování dotací vyplývajících z účetnictví
- vyhotovení dokladových inventárních soupisů, závazků, pohledávek a majetku
- vyhotovení uzávěrkových operací, zpracování daňového přiznání k DPPO
- komunikace s auditory
- b) mzdového:
- vedení osobní agendy zaměstnanců
- zpracování mezd a její rekapitulaci
- jednání s pojišťovnami a OSSZ (přihlášky, odhlášky, kontroly)

POŽADUJEME:
- odbornou praxi v účetnictví nejméně 3 roky, popř. auditorskou praxi nejméně 2 roky
- výpis z rejstříku trestů
- znalost účtování v účetním programu Pohoda
- dobré komunikační schopnosti a psychickou odolnost
- flexibilitu, aktivní přístup, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- orientaci v účtování dotací
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- výhodou je pracovní zkušenost v neziskovém sektoru

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, pružná pracovní doba, možnost práce na home office

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Jaroslava Saidlová
telefon: 777 034 883
email: j.saidlova@menssana.cz

Ostrava
70800

Poslední změna: před 4 měsíci