Účetní všeobecní (Ostrava)

Galerie výtvarného umění v Ostravě, příspěvková organizace nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Účetní všeobecní". Nástupní mzda je 23 370 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Účetní všeobecní
Obor(y):
Administrativa, Doprava, Finance, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Ostrava
Mzda:
23 370 – 34 370 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Galerie výtvarného umění v Ostravě, příspěvková organizace
Poděbradova 1291/12
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 18:00 h., e-mailem, osobně v pracovní dny od 9:00 do 14:00 h., po domluvě i v jiném čase. Tel.: 733 612 007, e-mail: richtarova@gvuo.cz
Požadujeme: znalost MS Office (Excel), logické myšlení, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost a trestní bezúhonnost. Výhodou znalost účetního systému FENIX a orientace v účetnictví vybraných účetních jednotek. Praxe vítána.

Náplň práce: Komplexní účtování na uceleném úseku účetnictví - pohledávek a závazků, na úseku zúčtovacích vztahů (dodavatelé, odběratelé, zaměstnanci), zúčtování daní a dotací, zajišťování inventarizace majetku a závazků, účtování zásob, účtování pokladních dokladů, bankovních výpisů, interních dokladů, zpracování DPH.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek z FKSP na životní jubilea, stravenkový paušál, notebook, služební mobil, možnost práce z domu, pružná pracovní doba, zázemí stabilní a prosperující organizace.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Ivana Richtářová
vedoucí úseku ekonomiky a provozu
telefon: 733 612 007
email: richtarova@gvuo.cz

Galerie výtvarného umění v Ostravě, příspěvková organizace
Ostrava
70200


Poslední změna: před 1 měsícem