Venkovní obsluha čerpací stanice (Ostrava)

Lucie Šenkýřová nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Venkovní obsluha čerpací stanice". Nástupní mzda je 21 300 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Venkovní obsluha čerpací stanice
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Ostrava
Mzda:
21 300 – 25 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Lucie Šenkýřová - Čerpací stanice Shell, Frýdecká
Frýdecká 724
73932

Další informace o volném místu

1. kontakt TELEFONICKY v době 10:00-16:00 hodin, E-MAILEM. Tel.: 604 589 045, e-mail: shell8059@seznam.cz
Požadavky: samostatný aktivní přístup k zákazníkovi, časovou flexibilitu, manuální zručnost, ŘP sk. B vítán, vhodné i pro absolventy, nástup IHNED
Náplň práce: čerpání PHM zákazníkům, úklid venkovních prostor ČS, nabídka vybraných produktů
Pracovní doba: ranní směna 5.00- 14.00, odpolední směna 14.00- 22.00 h.

Zaměstnanecké výhody: bonusy podle výkonu, atraktivní motivační programy, slevy na palivo, stravenkový paušál

Kontakt na zaměstnavatele

Robertine Pejková
telefon: 604 589 045
email: shell8059@seznam.cz

Ostrava
73932

Poslední změna: před 6 měsíci