Zahradníci, sadovníci a školkaři (Ostrava)

SVI servis s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Zahradníci, sadovníci a školkaři". Nástupní mzda je 19 500 – 21 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Zahradníci, sadovníci a školkaři
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
19 500 – 21 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
SVI servis s.r.o.,

Další informace o volném místu

61134 Zahradníci sadovníci a školkaři
ZamK
Kontakt telefonicky Po, St 9-14h., e-mailem, osobně Po, St 9-14h. na adrese Úvozní 13, Rychvald.

Náplň práce: Množení, vysazování, vyzvedávání semenáčků a sazenic lesních dřevin.
Požadujeme: Manuální zručnost, samostatnost, fyzickou zdatnost. Nepožadujeme vzdělání v oboru. Praxe není nutná - zaučíme.
Zaměstnanecké výhody: Výkonnostní bonus, příspěvek na stravné.

Kontakt na zaměstnavatele

Vasyl Sekeresh
telefon: 739 696 616
email: sekeresh18@gmail.com

Ostrava

Poslední změna: před 1 týdnem